Середа, 28 вересня 2016 04:44

Дев'ятий змагальний день Паралімпіади завершився ще п’ятьма медалями України

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Представники України успішно провели дев’ятий змагальний день Паралімпійських ігор у плаванні, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Анна Стеценко виявилася переможницею запливу на 100 метрів вільним стилем серед жінок класу S13 та виграла другу золоту нагороду в рамках 15-х Літніх Ігор. “Золотий” час українки 59,19 секунд.

Дмитро Виноградець здобув вже третю срібну медаль Ігор в Ріо-де-Жанейро. На цей раз плавець поступився першим місцем лише світовому рекордсмену китайцю Хуангу на 150 метрах комплексним плаванням.

Відразу дві медалі дісталися українцям у запливі серед чоловіків класу S13 вільним стилем протяжністю в 100 метрів, де срібним призером став Ярослав Денисенко, а “бронзовим” — Максим Веракса.

Варто відзначити, що краще за українців виступив тільки білорус Ігор Бокі, котрий є одним з найтитулованіших спортсменів Паралімпіади-2016 — 5 золотих нагород.

Окрім того, ще одну срібну медаль в скарбничку української дружини додав Віктор Смірнов на 200 метрах комплексним плаванням.

Нагадаємо, що “синьо-жовта” збірна, котра представлена в Ріо найбільшою кількістю спортсменів за всі часи виступів країни на Паралімпіадах — 172, має у своєму активі 106 нагород.