Субота, 10 грудня 2016 08:53

Збірна України завершила відбір до Євробаскету-2017 поразкою від Словенії

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Збірна України з баскетболу зазнала поразки в заключному шостому матчі відбору на Євробаскет-2017, поступившись на паркеті столичного "Палацу спорту" команді Словенії. Про це повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Господарі, які почали матч п'ятіркою Лукашов, Рябчук, Конєв, Корнієнко, Фесенко, відмінно увійшли в гру, зробивши сухий міні-ривок на старті - триочковий Конєва і ефектний данк з фолом від Фесенка завели заповнений "Палац спорту".

Однак, привів до тями словенців зірковий захисник "Маямі Хіт" Горан Драгіч, який двома ендванами поспіль нівелював відставання, а згодом словенці захопили лідерство у рахунку і довго не підпускали нашу команду до себе – 36:42 після першої половини зустрічі.

Українцям вдалося вийти вперед наприкінці третьої 10-хвилинки – 55:53. У вирішальну частину баталії - останні 5 хвилин матчу - збірна України практично нічого не зуміла набрати і зазнала поразки в заключному поєдинку кваліфікації Євробаскету-2017, поступившись Словенії на домашньому паркеті з рахунком 69:80.

Статистика: Україна – Лукашов 14 + 7 підбирань, Мішула 12, Корнієнко 9, Словенія – Драгіч 22, Оміч і Препеліч по 15.
Таким чином, українці завершили груповий етап змагань на 2-й позиції квартету Е – 4 перемоги і 2 поразки, словенці перші – 6:0.

Нагадаємо, що на Євробаскет-2017 крім переможців груп кваліфікуються ще 4 найкращі збірні, які посядуть у своїх квартетах 2-гі позиції.

Додамо, що доля України у питанні виходу або непроходження на Євробаскет-2017 визначиться за підсумком поєдинків інших груп, які стартують пізніше.