Вівторок, 27 вересня 2016 20:14

Ми ні в чому не поступилися "Динамо" - Є.Опанасенко

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 19 вересня. УНН. Автор забитого переможного м'яча у складі ФК "Зоря" Євген Опанасенко розповів про вчорашній матч.  Про це проінформували у прес-службі ФК "Зоря", повідомляє УНН.

“Якби рахунок був 0:0, теж було б непогано . „Динамо“ ми ні в чому не поступилися” — розповів захисник луганської команди.

Для Є.Опанасенка та його команди гол, забитий на останніх хвилинах зустрічі, став дуже важливим, за його словами. По-перше, Є.Опанасенко є захисником, тому забиває не часто.

“За „Зорю“ забивав у матчі проти „Говерли“ в минулому сезоні в чемпіонаті. Так само відрізнявся і в кубковій зустрічі” — розповів він.

Також, м’яч на останніх хвилинах був поверненням тієї перемоги, яку на останніх хвилинах луганчани втратили у єврокубковій боротьбі з турецьким “Фенербахче”. Про це зауважував і тренер “Зорі” Юрій Вернидуб. Також у внутрішній першості перемога над “Динамо” вивела “Зорю” на друге місто української Прем’єр Ліги.