Четвер, 08 грудня 2016 20:06

"Мілан" вийшов переможцем у матчі Серії А проти "Лаціо"

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Поєдинок “Мілан” — “Лаціо” відкрив програму п’ятого туру італійської Серії А. Матч пройшов у Мілані на стадіоні “Джузеппе Меацца”, повідомляє УНН.

На початку зустрічі сербський півзахисник римлян Сергій Мілінковіч-Савіч перевірив воротаря "россонері" на пильність – Доннарумма вийшов переможцем у цьому протистоянні. Господарі відповіли взяттям воріт вже на 37 хвилині.

Контратаку успішно завершив нападник Карлос Бакка, відправивши м’яч у нижній кут сітки воріт голкіпера Стракоши.

До кінця тайму "Мілан" міг подвоїти рахунок, але після кількох спроб Бонавентури на порятунок "бьянкочелесті" приходив воротар або захисники.

У другій 45-хвилинці "россонері" мали перевагу за гострими моментами і зуміли відзначитися з 11-метрової позначки. Автором реалізованого пенальті став Ньянг – 2:0.

Примітно, що екс-нападник "Шахтаря" бразилець Луїс Адріано весь поєдинок провів на лаві запасних "Мілану".

Таким чином "Мілан" має у своєму активі 9 очок і 3-тє місце турнірної таблиці. "Лаціо" з 7-ма пунктами розмістився на 7-й сходинці Серії А.

Відзначимо, що у наступному турі "Мілан" в гостях зустрінеться із "Форентиною", а "Лаціо" прийматиме команду із нижньої частини чемпіонату – "Емполі".

Нагадаємо, що більше "Мілану" за кількістю виграних титулів Серії А (18) є тільки "Ювентус з показником в 32 трофеї.