Вівторок, 27 вересня 2016 21:56

ФК "Ніцца" завдяки дублю М.Балотеллі розгромив "Монако"

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Команда футболіста київського "Динамо" Юнеса Беланди - "Ніцца", за яку марокканець виступає на правах оренди, виборола розгрому домашню перемогу над "Монако" в центральній грі шостого туру французької Ліги 1, передає УНН з посиланням на сайт "Ніцци".

У матчі 6-го туру французької Ліги 1 рахунок у грі “Ніцца” — “Монако” був відкритий на 17 хвилині, коли після подачі зі штрафного капітан господарів Пол Байс виграв верхову дуель, переправивши м’яч у площину воріт — 1:0.

До перерви подвоїв перевагу “Ніцци” зірковий форвард Маріо Балотеллі, який отримав передачу в контратаці від Ю.Беланди та відправив м’яч від стійки у сітку воріт.

У другій половині італієць М.Балотеллі вдруге за матч вразив ворота віце-чемпіона Франції, а остаточну крапку в протистоянні поставив півзахисник Алессан Плеа на 86 хвилині — 4:0.

Зазначимо, що Ю.Беланда відіграв 76 хвилин баталії та закінчив зустріч із одним гольовим пасом.

Додамо, що ця перемога вплинула на зміну у верхівці турнірної таблиці Ліги 1 — “Ніцца” вийшла на 1 місце — 14 балів, “Монако” і “ПСЖ” мають по 13 пунктів, а на 4-й сходинці розмістився "Бордо з 12 очками.