Сьогодні до Львова повернулись паралімпійці

ЛЬВІВ-КИЇВ. 22 вересня. УНН. Сьогодні до Львова прибула перша група учасників літніх Паралімпійських ігор – вісім представників Львівщини. Десятки львівян з синьо-жовтими кульками прийшли зустрічати параоліміпійців, передає кореспондент УНН.

Сьогодні повернулись додому представники фехтування на візках (шабля) Антон Дацко, Андрій Демчук, Наталія Морквич та тренери Іваницький Іван, Колеснікова Світлана та плавці Мар’ян Квасниця, Марина Ставбровська та тренер Олена Сальникова.

Люди зустрічали спортсменів криками “Слава Україні!”. В руках вони тримали квіти, повітряні кулі та плакати з написами: “Ви найкращі”, “Молодці”.

Особлива увага з боку вболівальників була прикута до паралімпійських чемпіонів у фехтуванні Антона Дацка та Андрія Демчука.

“Дуже дякую за такий прийом, емоції переповнюють. Ми відчували вашу підтримку в Ріо. У Львові нас зустрічають завжди тепло. Дякую за все”, — розповів учасник Паралімпійських чемпіон Антон Дацко.

Як повідомляв УНН, усього протягом Паралімпіади українці показали сенсаційний результат і здобули 117 медалей (41 золота, 37 срібних та 39 бронзових).

Нагадаємо, у загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце. На першому місці — Китай із 239 медалями (107-81-51), на другому — Велика Британія із 147 нагородами (64-39-44). США залишись на четвертому місці із 115 медалями (40-44-31).