неділя, 23 липня 2017 р.05:26

БК "Кривбас" здобув перемогу над "Будівельником" у першій грі Меморіалу М.Говорунова

БК

КИЇВ. 23 вересня. УНН. У Дніпрі в СК "Шинник" стартував щорічний баскетбольний Меморіал імені М.Говорунова. У першому поєдинку зустрівся віце-чемпіон Суперліги АКБУ київський "Будівельник" та бронзовий призер Суперліги Фаворит Спорт "Кривбас", передає кореспондент УНН.

Найтитулованіший клуб України "Будівельник" провалив перший відрізок протистояння і різниця у рахунку доходила до +15 на користь клубу з Кривого Рогу, але під завершення половини гри "будівельникам" вдалося скоротити відставання – 33:38.

На початку третьої чверті столична команда наздогнала опонентів і трималася на рівних у рахунку. Вдалі дії захисника криворіжців Анатолія Шунделя, а саме два точні дальні кидки і кілька влучань зі штрафної лінії, дозволили його колективу піти на останню перерву в ранзі лідера 55:47. У заключній чверті "Кривбас" знову відірвався на комфортну різницю у рахунку та довів матч до перемоги 80:74, попри індивідуальні результативні дії американського захисника киян Генрі Дугата.

Відзначимо, що в іншій зустрічі "Дніпро" прийматиме БК "Золотий Вік". Загалом змагання проходитимуть до 25 вересня і кожен з колективів зіграє по три поєдинки.

Нагадаємо, що даний товариський Меморіал проходить в рамках підготовки до чемпіонату України Суперліга Парі-Матч, що стартуватиме вже 30-го вересня.