Вівторок, 24 січня 2017 19:29

“Манчестер Юнайтед” розгромив чемпіона Англії “Лестер”

КИЇВ. 24 вересня. УНН. “Манчестер Юнайтед” у матчі 6-го туру англійської Прем’єр-ліги розгромив діючого чемпіона “Лестер Сіті”, передає УНН з посиланням на сайт АПЛ.

Започаткував розгром гол К.Смолінга, який результативно замкнув подачу з кутового на 22 хвилині.

На 37 хвилині, Х.Мата подвоїв рахунок, реалізувавши чітко розіграну комбінацію “червоними дияволами”.

“Домашня заготовка” від “МЮ” на 40-й хвилині дала свій результат — реалізував її молодий нападник М.Решфорд.

П.Погба, який своїм переходив побив рекорд трансферів в історії футболу, на 42 хвилині зробив рахунок 4:0.

У Другому таймі команда К.Раньєрі спромоглася лише забити один гол. На 60 хвилині, П.Грей дальнім ударом “зняв павутиння” за воротами Д.Де Хеа.

Як повідомляв УНН, “Манчестер Юнайтед” поступився у дербі проти “міщан”.