Пʼятниця, 24 березня 2017 01:09

ХК "Дженералз" обіграв "Кривбас" і очолив чемпіонат України

КИЇВ. 24 вересня. УНН. У стартовому поєдинку 5-го туру Української хокейної ліги новостворений "Кривбас" приймав віце-чемпіона країни київський "Дженералз", інформує УНН з посиланням на прес-службу столичного клубу.

Для "Дженералз" виїзд до Кривого Рогу закривав програму першого кола чемпіонату України сезону 2016/17 і, на тлі інших зустрічей туру, однозначно був центральним.

Старт зустрічі підопічним Вадима Шахрайчука вдався. Вже на 43-й секунді рахунок був відкритий зусиллями Богдана Сакова. Атаки господарів більше були схожі на навали, але це принесло свої плоди: у метушні біля воріт Олега Петрова першим на добиванні виявився Іван Підгурський. Більше в першому періоді рахунок не змінювався – 1:1.

У другій 20-хвилинці сценарій гри не змінився. Команди демонстрували силовий хокей, було багато боротьби і, як наслідок, пару раз справа доходила до сутичок. "Дженералз" більше володіли ініціативою і атакували, що вилилось в закинуту шайбу.

Олексій Костюк, скориставшись передачею Всеволода Мушнікова, виявився спритнішим за всіх на п'ятаку і вивів киян вперед.

Знову зрівняти цифри на табло "Кривбас" зумів під саму завісу 2-го періоду, скориставшись видаленням Сакова. Чергова навала на ворота Петрова завершилась голом Дмитра Німенко.

Більш успішними в заключному відрізку стали "генерали". Спочатку в боротьбі на п'ятаку спритнішим за всіх виявився Віталій Лялька і в третій раз в цій зустрічі вивів свою команду вперед. Фінальну крапку, з передачі Івана Ципнятова, поставив Олексій Басков – 4:2.

Повідомляється, що завдяки перемозі над "Кривбасом", "Дженералз" набрав 12 очок в п'яти матчах і продовжить підготовку до домашньої серії ігор в ранзі лідера. Наступним суперником команди Вадима Шахрайчука стане "Донбас", з яким гра відбудеться 28 вересня.

Нагадаємо, що завтра будуть зіграні ще 2 гри 5-го туру УХЛ: "Донбас" – "Білий Барс" і "Витязь" – "Кременчук".