Неділя, 28 травня 2017 18:20

ХК "Кременчук" і "Донбас" здобули розгромні перемоги

КИЇВ. 26 вересня. УНН. В двох заключних зустрічах 5-го туру Української хокейної ліги "Донбас" і "Кременчук" одержали перемоги над своїми візаві, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Головний тренер "Донбасу" Анатолій Степанищев у матчі з командою з нижньої частини турнірної таблиці ("Білий Барс") дав відпочити деяким своїм лідерам, надавши шанс проявити себе молодим виконавцям.

Саме трійка Ворона-Мазур-Свищев оформила переможний доробок "Донбасу" в першому періоді, відзначившись двічі.

У другому періоді шайбами відзначалися вже більш досвідчені хокеїсти - дубль оформив Нікіфоров, по голу забили Бондарєв і Захаров. Після такого розвитку подій тренерський штаб білоцерківців вирішив провести заміну воротаря: Краснопільського змінив Власенко, однак вигоди ця заміна гостям не принесла.

У третьому періоді "Донбас" відзначився ще п'ять разів, оформивши найбільшу перемогу поточного сезону УХЛ 11:0.

В другій зустрічі "Кременчук" у Харкові завдав поразки "Витязю" 2:13. Дублями у складі "Кременчука" відзначилися відразу 5 хокеїстів: Сергій Кузьмик, Максим Слиш, Георгій Кіча, Артем Гніденко та Владислав Луговий. Ще по одній шайбі закинули Янішевський, Коренчук і Гриценко.