Понеділок, 29 травня 2017 09:18

ХК "Дженералз" вийшов переможцем у матчі лідерів Української хокейної ліги

КИЇВ. 28 вересня. УНН. У центральному поєдинку шостого туру Української хокейної ліги зустрілися фіналісти минулорічного чемпіонату — київський “Дженералз”, котрий на домашній арені вирвав перемогу у “Донбасу”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ХК “Дженералз”.

Старт поєдинку дався команді Анатолія Степанищева непросто — вже на другій хвилині гості залишилися в меншості після видалення Єгора Єгорова.

“Дженералз”, скориставшись чисельною перевагою, створили кілька небезпечних моментів біля воріт Євгенія Царегородцева, але голкіпер донеччан виручив свою команду. Після того як склади вирівнялися, “Донбас” перехопив ініціативу і зміг реалізувати одну зі своїх атак. Застати зненацька російського воротаря “генералів” Олега Петрова вдалося захиснику Ігорю Кугуту, який точно кинув від синьої лінії, записавши на свій рахунок дебютну шайбу в УХЛ — 0:1.

Ігрова перевага протягом другого і третього періодів баталії була на боці донеччан. Але реалізувати свій момент абсолютно несподівано вдалося саме киянам. Відновив паритет у рахунку Олексій Басков, який прорвався крізь оборону “Донбасу” і точно кинув в ворота повз Є.Царєгородцева — 1:1.

Доля зустрічі вирішувалася у серії післяматчевих булітів. Олег Петров (воротар “Дженералз”) відбив чотири буліти, а вирішальним став кидок Івана Ципнятова, який приніс “Генералам” (нападаючий “Дженералз”)" перемогу над “Донбасом” 2:1 і лідерство в УХЛ.

Наразі у киян 14 очок, а у донеччан — 13.

Нагадаємо, що вп’яте в історії протистоянь “Дженералз” і “Донбас” команди не зуміли виявити сильнішого в основний час.

Додамо також, в протилежній грі харківський “Витязь” здобув першу перемогу у сезоні, обігравши в рідних стінах білоцерківський “Білий Барс” 5:2.