Середа, 24 травня 2017 03:52

БК "Хімік" здобув перемогу на старті Суперліги Парі-Матч

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Чинний чемпіон України (Суперліга Фаворит Спорт) з баскетболу южненський “Хімік” розпочав з перемоги виступ у Суперлізі Парі-Матч над володарем минулорічного титулу Суперліги АБКУ — “Дніпром”, повідомляє УНН.

Потенційні суперники в боротьбі за “золото” Суперліги Парі-Матч всю першу половину не відривалися один від одного у рахунку. Якщо у “Дніпра” в атаці кращим був Станіслав Тимофеєнко, то у “Хіміка” відмінно працювала лава, зокрема Олександр Бєліков, Ілья Сідоров, а особливо В’ячеслав Петров, який вже на екваторі третього періоду мав в активі дабл-дабл.

Незважаючи на візуально рівну гру, южненці поступово йшли у відрив, а вирішальний ривок зробили в середині четвертого періоду, коли перевага команди Віталія Степановського досягла 14 очок.

Відмінна гра лави, кращий відсоток реалізації і вигране підбирання стали основними факторами, які дозволили “Хіміку” почати чемпіонат з важливою виїзної перемоги над командою Дениса Журавльова, яка зіткнулась з дуже серйозними проблемами у кидках з дальньої дистанції (1/24). Підсумковий рахунок зустрічі 50:66.

Найрезультативніші гравцями у складі переможців стали В’ячеслав Петров 13 + 14 підбирань, Ілья Сидоров 11, Олександр Бєліков 10 + 8 підбирань, Сміт 9 + 4 передачі, а за “Дніпро” вирізнялися Тимофеєнко 15 очок + 5 підбирань і Місяць 10 + 6 підбирань.

Як повідомляв УНН11 команд підтвердили свою участь баскетбольного чемпіонату України Суперліги Парі Матч сезону-2016/17: "Хімік", "Черкаські Мавпи", "Кривбас", "Запоріжжя", "БІПА", "Будівельник", "Дніпро", "Кремінь", "Миколаїв" та "Авантаж-Політехнік", "Волиньбаскет".

Нагадаємо, що свій наступний матч “Дніпро” проведе на домашньому паркеті 2 жовтня, а суперником команди Дениса Журавльова стане одеська “БІПА”. “Хімік” відправиться в гості до “Запоріжжя”, де також 2 жовтня проведе свій матч другого туру Суперліги Парі-Матч.