Неділя, 26 березня 2017 17:05

"Чорноморець" з мінімальною перевагою завдав гостьової поразки ФК "Сталь"

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. У Дніпрі на стадіоні “Метеор” за участі 550 уболівальників відбувся поєдинок десятого туру української Прем’єр-ліги в якому “Сталь” з Кам’янська приймала одеський “Чорноморець”. Про це УНН повідомили у прес-службі клубу з Одеси.

Приблизно, половину тайму на полі точилася рівна позиційна гра без моментів і ударів по цілі. Перший гольовий епізод виник на “рівному місці”. “Моряки” поступилися м’ячем супернику у лінії свого штрафного майданчика, пішов пас на Кваме Ампонса Карікарі, який праворуч вискочив на оперативний простір і з 12-ти метрів “вистрілив” у поперечину. А через кілька хвилин відбувся гол у ворота одеситів.

Капітан “Чорноморця” Артем Філімонов заробив “гірчичник” і штрафний біля бокової лінії. Денис Васін виконав навіс у воротарський, звідки К.Карікарі потужно пробив головою — 0:1.

Однак, недовго раділи нечисленні прихильники “Сталі”. Незабаром, вдало при перехопленні передачі Миколи Іщенко зіграли Євген Смірнов і Микита Татарков, який організував вихід Дмитра Коркішко один на один з Юрієм Паньківим. Футболіст “Чорноморця” не став зближуватися з голкіпером, а потужно і точно пробив низом метрів з 16-ти — 1:1.

Наступна атака “моряків” також стала результативною. Одесити стрімко перейшли в наступ, Д.Коркішко з правого флангу зробив подачу у воротарський, а Олексій Хобленко головою відправив м’яч у сітку — 2:1. У другому таймі “Сталі” не вдалося зрівняти рахунок.

“Гра вдалася. Я дуже радий, що хлопці здобули вольову перемогу. Грали з непростим суперником. Дуже організована команда, яка доставила нам чимало проблем. Після пропущеного гола вірили, що ми можемо не тільки відігратися, а й домогтися позитивного результату”, — сказав на післяматчевій прес-конференції наставник Олександр Бабич.

Як повідомляв УНН, 1 жовтня у протистоянні одеський “Чорноморець” в гостях зіграє зі “Сталлю”.

Додамо, що ця звитяга допомогла “Чорноморцю” закріпитися на четвертій сходинці Ліги Парі-Матч з 17 набраними пунктами. “Сталь” на десятій позиції із сімома пунктами.