Середа, 25 січня 2017 03:54

БК "Будівельник" виграв перший поєдинок в чемпіонаті України з баскетболу

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. В українській Суперлізі Парі-Матч баскетболісти київського “Будівельника” в гостях в ПС “Надія” завдали поразки МБК “Миколаїв”. Про це повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Гості захопили лідерство з перших хвилин матчу, втікши у відрив завдяки солідному відсотку реалізації кидків з гри, зокрема, кидків з дальньої дистанції.

Відпустивши “Будівельник” у відрив ще в першій десятихвилинці, “Миколаїв” дозволив столичним баскетболістам, в складі яких в атаці добре виглядали Павло Крутоус і Генрі Дугат, а на щитах активно працював Келвін Годфрі, розвинути перевагу у другому періоді. Як результат, підопічні Євгена Мурзіна здобули закономірний 16-очковий гандикап перед великою перервою.

Якщо в третьому періоді гра йшла за сценарієм киян, то в заключній чверті господарям здебільшого зусиллями Олександра Кушнірова вдалося зробити міні-ривок і навіть скоротити відставання до 9 очок, проте на більше “корабелів” не вистачило. Своєчасні влучні кидки “Будівельника” охолодили запал господарів і довели матч до першої перемоги в сезоні 74:61.

За словами наставника “будівелів” Євгена Мурзіна, фахівцю сподобалася командна гра його підопічних, а саме 21 результативна передача.

Як повідомляв УНН, що київський “Будівельник” є найбільш чисельною баскетбольною командою за кількістю легіонерів.

Відзначимо, що свій наступний матч “Будівельник” проведе вдома сьомого жовтня проти “Черкаських Мавп”, а “Миколаїв” в цей же день в Одесі зіграє з місцевою “БІПою”.

Нагадаємо, що після двох турів чемпіонату в обох колективів в доробку по 1 перемозі та 1 поразці.