Вівторок, 30 травня 2017 14:09

Збірна України виграла міжнародний боксерський турнір в Ірландії

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Українська збірна посіла перше загальнокомандне місце на міжнародному турнірі “Smithfield Box Fest 2016”, що проходив в Ірландії, передає УНН з посиланням на на Федерацію боксу України.

За підсумками переможцями та призерами змагань від "жовто-блакитної" дружини стали: Юрій Томюк (юніори) у ваговій категорії 48 кг завоював "золото", Вадим Клим (юніори) у категорії до 54 кг також відзначився золотою нагородою, серед дорослих Денис Пісоцький став срібним призером, а бронзова медаль у Олександра Меленюка (64 кг).

Повідомляється, що Ю.Томюк був визнаний найкращим боксером турніру у віковій групі юніори. Також почесним кубком "За волю до перемоги" нагороджений українець Д.Пісоцький.

Додамо також, у цьогорічних змаганнях приймали боксери у вікових групах юніори та дорослі з 9 країн, а саме: Польщі, Ірландії, Англії, Латвії, Литви, Німеччини, Данії, Італії та України.