вівторок, 17 жовтня 2017 р.02:36

Д.Зевіна тріумфувала на етапі Кубка світу з плавання у Дубаї

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Українська представниця плавання Дарина Зевіна завоювала дві медалі на п’ятому етапі Кубка світу, який відбувається у ці дні в Дубаї (ОАЕ), повідомляє УНН з посиланням на сайт Міжнародної федерації плавання FINA.

Українка виграла в запливі на 200 метрів на спині з часом 2:00,97 хвилини, випередивши угорку Катінку Хоссу практично на 4 секунди. Ще одну нагороду в рамках п’ятого етапу КС Д.Зевіна завоювала на 50 метрах — “срібло”.

Наша співвітчизниця поступилася лише 0,22 секунди все тій же угорці К.Хоссу.

Примітно, що ця перемога стала для Д.Зевіною 17-ю в кар’єрі на 200-метріках в рамках Кубків світу.

На цій дистанції Д.Зевіна захопила пальму першості за кількістю тріумфів на Кубках світу у цьому столітті.

Нагадаємо, що на попередньому четвертому етапі Кубка світу українка також відзначилася “золотою” і срібною нагородами.