Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
вівторок, 17 жовтня 2017 р.13:48
Новини: Політика

Рада збирається змінити процедуру обрання членів НАН України

Рада збирається змінити процедуру обрання членів НАН України

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Верховна Рада має намір змінити процедуру обрання членів Національної академії наук. Парламентарі 238 голосами підтримали у першому читанні відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Законопроектом передбачається, що контракт з обраним керівником державної наукової установи укладається власником (власниками) або уповноваженим ним (ними) органом в установленому порядку протягом одного місяця з дня обрання на строк, визначений статутом (положенням) цієї державної наукової установи, але не більш як на п’ять.

Крім цього передбачається змінити процедуру обрання членів-кореспондентів Національної академії наук України встановивши, що такі вибори здійснюються кожні три роки таємним голосуванням всіх дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів Національної академії наук України.

Також зазначається, що обрання дійсних членів (академіків) Національної академії наук України здійснюється кожні три роки таємним голосуванням всіх дійсних членів (академіків) Національної академії наук України.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...