Четвер, 08 грудня 2016 14:05

Збірні України та Туреччини зіграли у результативну нічию 2:2

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. У поєдинку другого туру кваліфікаційного турніру до чемпіонату світу 2018 року збірна України втратила перемогу над командою Туреччини — 2:2. Зустріч проходила у Коньї на арені “Конья Бююкшехир”, повідомляє кореспондент УНН.

У середині тайму форвард іспанської “Гранади” Артем Кравець заробив на собі порушення правил у чужій карній зоні, за що головний рефері зустрічі Мануель Грефе без вагань вказав на 11-метрову точку. Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко.

Через кілька атак “жовто-блакитні” вдруге засмутили воротаря турків Бабаджана. Тарас Степаненко довгою передачею розпочав контратаку, знайшовши А.Ярмоленка. Вінгер “Динамо” заграв А.Кравця, котрий відправив м’яч у сітку — 2:0.

В компенсований час турки реалізували подачу з кутового, котру замкнув Туфан — 2:1. А.Кравець продовжував створювати небезпеку біля чужих воріт — на початку 2-ї половини удар форварда, голкіпер відбив тільки у власну поперечину.

На 72 хвилині Тосун небезпечно пробивав із ближньої відстані, українців врятував каркас воріт, але згодом головний арбітр призначив пенальті за фол Тараса Степаненка, котрий забив Чалханоглу — 2:2.

Таким чином, у обох колективів стало по 2 набраних очки у турнірній таблиці групи І.

Нагадаємо, що вже 9-го жовтня Україна проведе номінально домашній поєдинок проти збірної Косово.