Пʼятниця, 09 грудня 2016 05:46

ФК “Дніпро” поступився полтавській “Ворсклі”

ДНІПРО-КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Сьогодні у Горішніх Плавнях відбулася товариська гра між ФК “Дніпро” та ФК "Ворскла". Матч закінчився на користь полтавців, передає УНН-Центр.

Рахунок у поєдинку відкрив нападник “Ворскли” Дмитро Хльобас ударом з гострого кута.

Через чотири хвилини паритет у матчі було відновлено зусиллями гравця "Дніпра" Бохашвілі — форвард реалізував вихід один на один.

Проте, ще не встигли дніпряни порадіти забитому голу, як Бартуловіч знову вивів "Ворсклу" вперед.

Легіонер полтавського клубу сильним ударом загнав м’яч у сітку з 13 метрів, зігравши на добиванні.

На цьому команди заспокоїлися і за 80 хвилин не змогли жодного разу засмутити один одного. Зрештою, матч закінчився мінімально перемогою полтавчан - 2:1.