Субота, 03 грудня 2016 04:20

Українці О.Лень і Х.Боломбой провели результативний поєдинок у НБА

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. У рамках передсезонних змагань НБА команда українця Хоеля Боломбоя “Юта Джаз” на власному паркеті поступилася колективу центрового Олексія Леня “Фінікс Санс” — 110:111, передає кореспондент УНН.

О.Лень вийшов у стартовій п’ятірці і почав матч із нереалізованого слем-данку, а також кількох хибних кидків. Натомість Х.Боломбой з’явився наприкінці першої чверті та зробив два підбирання, а на початку наступного відрізку відзначився ефектними блок-шотом та слем-данком.

Третя чверть розпочалася із забитого кидка О.Леня з фолом суперника. У вирішальній частині матчу центровому вдалося продемонструвати високу результативність, що дозволило “Фініксу” перемогти 111:110.

У підсумку О.Лень за 20:25 хвилини набрав 15 очок (3/10 двоочкові, 9/10 штрафні), 7 підбирань, 1 блок-шот і 1 перехоплення при 6 фолах. Х.Боломбой за 25:41 хвилини здобув 12 пунктів (3/4 двоочкові, 6/6 штрафні), 7 підбирань, 1 блок-шот і 1 передачу.

Відзначимо, що 12 очок — найкращий показник Х.Боломбоя в передсезонних матчах.

Як повідомляв УНН, в минулому протистоянні клубів переможцем вийшла “Юта” — 104:99.