Пʼятниця, 09 грудня 2016 02:02

ХК "Кременчук" здобув шосту перемогу в Українській хокейній лізі

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. У матчі десятого туру Української хокейної ліги “Кременчук” на домашньому льоду в комплексі “Айсберг” завдав поразки одному із аутсайдерів чемпіонату харківському “Витязю” 6:0, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Для того, щоб відкрити рахунок, господарям знадобилося трохи більше семи хвилин ігрового часу. Ілля Коренчук результативно завершив комбінацію за участю білоруса Максима Слиша і Сергія Кузьмика. До кінця першої 20-хвилинки підопічні Дмитра Підгурського знову вразили ворота суперника.

Під кінцівку періоду вони розіграли більшість і М.Слиш не зазнав труднощів, легко перегравши воротаря Євгенія Напненко. У другому періоді гра проходила в більш спокійному темпі, проте “Кременчуку” знову вдалося забити, завдяки точному кидку Севастьяна Карпенко.

“Витязь” остаточно перестав чинити опір вже в завершальній третині поєдинку. Харків’яни почали багато порушувати правила, і в результаті, більшу частину часу проводили в чисельній меншості. Це дозволило спочатку відзначитися Андрію Башко, а потім протягом чотирьох хвилин шайба ще двічі побувала у воротах Напненко. У першому випадку автором результативного кидка став Віталій Кірющенков, а в другому — Микита Васильєв.

Нагадаємо, що “Кременчук” набрав 19 очок і за цим компонентом зрівнявся у гонці лідерів з “Донбасом”, проте обидва клуби відстають від “Кривбасу” на один пункт.

Додамо, що І.Коренчук набрав вже 18 очок за системою гол + пас і очолив рейтинг бомбардирів чемпіонату.