Субота, 10 грудня 2016 22:35

"Кривбас" розгромив "Кремінь" у матчі Суперліги Парі-Матч

ДНІПРО-КИЇВ. 15 жовтня. УНН. БК “Кривбас” здобув перемогу над БК “Кремінь” з рахунком 92:60 (22:15, 21:16, 27:13, 22:16), передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу ФБУ.

Господарі вже на початку гри позначили серйозність своїх намірів. Попов та Бояркін триочковими відкрили рахунок, а перший згодом довів стартовий ривок до 8:0. По ходу чверті гостям вдалося навіть скоротити відставання до одного очка. Та все ж господарі без надзусиль довели чверть на свою користь.

Упродовж всього ігрового часу хід боротьби не змінювався. “Кривбас” впевнено збільшував перевагу. До перерви господарі мали вже 12 очок переваги. А заключна чверть проходила за 30-очкової переваги криворіжців.

Закінчили поєдинок господарі також триочковими. На останніх секундах Бояркін та Мальчевський практично безперешкодно розстрілювали кільце гостей. Жодних підстав говорити про інтригу на майданчику вже не було.

Зазначимо, що це вже третя перемога “Кривбаса” в п’яти поєдинках.

Додамо, що наступний поєдинок “Кривбас” також зіграє вдома, 16 жовтня проти “Політехніка” (14:00). “Кремінь” того ж дня гостюватиме в Миколаєві. Початок матчу о 16:00.