Субота, 10 грудня 2016 12:47

Матч "Шахтаря" і "Олімпіка" завершився нічиєю 1:1

КИЇВ. 15 жовтня. УНН. У заключному 11-му турі першого кола української Прем’єр-ліги з футболу “Шахтар” в Сумах провів виїзний поєдинок із “Олімпіком”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “Шахтаря”.

На 73-й хвилині захисник Іван Ордець опинився в потрібному місці після того, як Заурі Махарадзе зреагував на удар Олександра Кучера та результативно зіграв на добиванні — 1:0. Однак, через дві хвилини рахунок став рівним — Дмитро Немчанінов прострілив уздовж воріт, а Іван Матяж, який вийшов на заміну, замкнув передачу партнера і встановив фінальний результат 1:1.

“Важка гра проти команди, яка добре оборонялася. Ми мали певні труднощі з пошуком простору, аби забити. Плюс поле перебуває не в найкращому стані, що ускладнювало нашу гру. Втім "Шахтар“ створював більше нагод. І за рахунку 1:0 ми не повинні були пропускати”, — наголосив наставник “гірників” Паулу Фонсека.

Примітно, що для бразильця Марлоса, поєдинок із “Олімпіком” виявився 100-м за донеччан.

Крім того, вперше після місячної перерви на полі з’явився капітан “помаранчево-чорних” Дарійо Срна.

Нагадаємо, що наступний матч “гірники” проводитимуть 20 жовтня у Львові. У 3-му турі групового етапу Ліги Європи “Шахтар” прийматиме бельгійський “Гент”.