Неділя, 04 грудня 2016 14:28

ХК "Донбас" зазнав першої домашньої поразки у сезоні УХЛ

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У першому матчі третього кола Української хокейної ліги чинний чемпіон країни “Донбас” поступився київському “Дженералз” на власному льоду з різницею в одну шайбу. Про це повідомляє УХЛ, передає УНН.

В результаті першого періоду хокеїсти обох команд нерідко відправлялися на лавки штрафників. Так, вже до першої перерви чотири рази порушили правила господарі і шість разів — гості. При цьому саме “Дженералз” вдалося результативно розіграти “зайвого”. На 10-й хвилині Віталій Лялька після передачі Олексія Баскова кинув точно в ціль повз Євгена Царєгородцева.

Відмітка 0:1 зберігалася на табло всього 18 секунд. Паритет у матчі дуже швидко відновили Бабинець, Чердак і Захаров. Перші двоє доставили шайбу на “п’ятачок”, а центрфорвард донеччан в дотик переправив її в сітку воріт — 1:1.

Вперше в матчі вийти вперед донеччанам вдалося за півгодини — свою дебютну шайбу в Дружківці закинув Роман Благой, якому асистували Нікифоров і Побєдоносцев — 2:1. Проте вже у дебюті третього відрізка рівність на табло була повернута завдяки Безуглому — 2:2. А через сім хвилин все той же Безуглий ще одного разу скористався вилученням гравця “Донбасу” і з третьої спроби вивів гостей вперед — 2:3.

“Переломними стали три шайби, які ми пропустили у меншості. Будемо розбиратися — в якій ситуації були видалення. Це ігрова дисципліна. Зробили більше помилок, ніж суперник”, — прокоментував поразку колективу наставник Анатолій Степанищев.

Зазначимо, що перемога дозволила киянам наздогнати “Кривбас” і очолити турнірну таблицю — у обох команд по 20 очок.

“Донбас” відстає на 1 пункт, але має гру в запасі у порівнянні з “Дженералз”.