Субота, 03 грудня 2016 11:37

ФК "Зірка" завдав поразки полтавській "Ворсклі"

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. У Кропивницькому господарі поля ФК “Зірка” вийшли переможцем із зустрічі 11 туру чемпіонату України Ліга Парі-Матч проти полтавської “Ворскли”, передає УНН з посиланням на прес-службу команди з Полтави.

Перемога господарями поля була досягнута в другому таймі. Точними ударами відзначилися іспанець Джонатан Мойя (58 хвилина) та Роман Попов (78) — 2:0.

Таким чином, “Зірка” майже наздогнала в турнірній таблиці “Ворсклу” — 12 очок у полтавчан і 7 місце, у колективу з Кропивницького 11 балів — 8 сходинка.

Варто відзначити, що сьогодні ФК “Зірка” виповнилося 105 років з початку існування.

Нагадаємо, що у наступному турі “Зірці” протистоятиме київське “Динамо”, а “Ворскла” відправиться в Одесу в гості до ФК “Чорноморець”.