Неділя, 04 грудня 2016 16:10

Хокеїсти "Кривбасу" за допомогою булітів перемогли ХК "Кременчук"

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. В одному із центральних матчів першості Української хокейної ліги хокеїсти “Кривбасу” на домашній арені, з-за допомогою булітів, вирвали перемогу у “Кременчука” — 4:3. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ХК “Кривбас”.

Рівна боротьба знайшла справедливе відображення на табло — в кожному з періодів команди наносили по одному точному попаданню — 3:3.

Господарі цілком могли вирішити результат зустрічі в овертаймі, коли отримали чисельну більшість. Однак не знайшли можливості для точного кидка. Реабілітуватися криворіжцям вдалося в серії післяматчевих штрафних кидків — по разу воротаря збірної України Едуарда Захарченка в воротах переграли Підгурський-молодший і Дмитро Німенко.

Примітно, що у Кривому Розі команди розіграли другу булітну серію в поточному чемпіонаті України.

Додамо, що “Кременчук” втратив очки в третьому матчі поспіль проти “Кривбасу”. Спочатку команда Дмитра Підгурського оступилася в овертаймі (1:2), потім з різницею у три шайби програла в основний час в Кременчуці (1:4).