Вівторок, 06 грудня 2016 16:05

Тенісист Е.Маррей виграв 41 трофей в кар’єрі

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Переможець Олімпійських ігор-2016 британський тенісист Енді Маррей поповнив свою колекцію трофеїв, перемігши на змаганнях категорії “Мастерс”, що проходили на кортах у Шанхаї, повідомляє УНН з посиланням на Associated Press.

У фіналі турніру категорії АТР-1000 в Шанхаї (Китай) британець обіграв іспанця Роберто Баутіста-Агута з рахунком 7:6 (1), 6:1 та виграв другий титул в Китаї за два останніх тижні (раніше переміг у Пекіні).

Примітно, що на шляху до обох титулів Е.Маррей не програв жодного сету.

Варто відзначити, що після двох завойованих трофеїв, Е.Маррей може стати першою ракеткою світу до початку підсумкового турніру АТР в Лондоні. Щоб обійти Новака Джоковича в рейтингу, другій ракетці планети необхідно виграти турнір у Відні і “Мастерс” в Парижі, натомість серб при цьому повинен програти раніше фіналу.

“Безумовно, я вірю в те, що можу досягти першого рядка світового рейтингу. Останні кілька місяців мені це довели. Я зроблю все, що можу, щоб очолити рейтинг, тому що іншого шансу у мене може не бути. Проте Джокович буде вигравати свої поєдинки, адже він є найкращим тенісистом світу,” — повідомив тріумфатор турніру в Шанхаї.

Нагадаємо, що для британця це 41-й титул у кар’єрі та шостий в сезоні. У цьому році він виграв два титули АТР 500 (Лондон, Пекін), два “Мастерса” (Рим, Шанхай), Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро і Вімблдон.