Субота, 10 грудня 2016 01:20

"Ліверпуль" і "Манчестер Юнайтед" у центральному матчі туру АПЛ зіграли "на нуль"

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. У завершальній грі 8-го туру англійської Прем'єр-Ліги "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпуль" переможця не виявили – 0:0, повідомляє кореспондент УНН.

Перший тайм зустрічі, що відбувалася в Ліверпулі, на стадіоні "Енфілд", пройшов без гольових моментів біля обох воріт, проте у другій половині команди активізувалися та почали діяти гостріше.

На початку 45-хвилинки двічі "мерсисайдців" вибачив швед Златан Ібрагімович. Згодом господарі мали двічі відкривати рахунок, але сейви Давида Де Хеа після ударів Джана і Коутінью, допомогли "Червоним дияволам" втримати нічию.

Примітно, що зіркові гравці "МЮ" Вейн Руні та Хуан Мата розпочали протистояння на лаві запасних, а іспанець й зовсім не отримав ігрового часу.

Таким чином у турнірній таблиці "Ліверпуль" посідає 4 місце і з 17 очками відстає на 2 пункти від лідерів. У "Манчестер Юнайтед" 14 балів – 7 рядок.

Варто відзначити, що в наступному турі "Ліверпуль" вдома зіграє проти "Вест Бромвіча", а "Манчестер Юнайтед" на виїзді зустрічатиметься з "Челсі".

Нагадаємо, що "Манчестер Юнайтед" є одним із суперників луганської "Зорі" на груповому етапі Ліги Європи.