Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 04 грудня 2016 16:17
youtube
Новини: Політика

Мінприроди позбавило ліцензії утилізатора небезпечних пестицидів та гербіцидів

Мінприроди позбавило ліцензії утилізатора небезпечних пестицидів та гербіцидів

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Наказом міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака підприємство “Еко Нова” позбавлено ліцензії на поводження з небезпечними відходами, повідомляє УНН.

Ліцензію анульовано на підставі акту про виявлення недостовірності даних у документах, поданих суб’єктом господарювання разом із заявою про отримання ліцензії.

“На підставі пункту 7 частини другої статті 16 Закону ( “Про ліцензування видів господарської діяльності” – ред.) анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами таким суб’єктам господарювання: ТОВ “ЕКО НОВА”, - йдеться у наказі міністра.

Нагадаємо, в Україні лише два підприємства мали ліцензії на утилізацію небезпечних пестицидів та гербіцидів. Обидва, за словами нардепа І.Рибака, отримали їх незаконно і не здійснювали згідно із законодавством свою діяльність. Більш того, через наявність в Україні таких підприємств, небезпечні пестициди та гербіциди не могли бути вивезені на утилізацію закордон (відповідно до вимог Базельської конвенції).

За даними Мінприроди, після анонсування перевірок, одне з цих підприємств добровільно відмовилось від ліцензії на утилізацію такого виду відходів, інше – “Еко Нова” - було перевірено ековідомством.

Як раніше повідомляв УНН, за даними правоохоронних органів, “Еко Нова” отримала ліцензію від Мінприроди на підставі сфальсифікованих даних і попри заперечення з боку місцевих жителів.

Загалом, за інформацією міністерства, із майже 300 утилізаторів небезпечних відходів лише близько 10 відповідають ліцензійним вимогам.

Екологи пов’язують таку ситуацію з видачею ліцензій на утилізацію небезпечних відходів “наосліп”, без проведення доліцензійних перевірок на предмет відповідності матеріально-технічної бази ліцензійним вимогам.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...