Неділя, 11 грудня 2016 13:55

Сьогодні БК "Хімік" стартуватиме в першій в історії Лізі чемпіонів

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Южненський "Хімік" стартує в першому в історії сезоні баскетбольної Ліги чемпіонів. В рамках групи В команда Віталія Степановського проведе 14 поєдинків, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

У стартовому поєдинку "Хімік" на домашньому паркеті прийматиме саратовський "Автодор" починаючи з 18:00.

"Автодор" у нинішньому сезоні здобув 1 перемогу та тричі поступився у поєдинках Єдиної ліги ВТБ. У минулому баскетбольному році саратовці посіли 6 місце в регулярному чемпіонаті Ліги ВТБ і не змогли подолати чвертьфінальний бар'єр плей-офф.
Примітно, що в складі російського клубу виступає американський захисник Брендан Фрейзер, який був одним з лідерів "Хіміка" в минулому сезоні Суперліги.

"Я думаю, Ліга чемпіонів буде дуже сильним, дуже хорошим баскетбольним турніром, так як в змаганнях візьмуть участь дуже сильні команди. Я думаю, для всіх учасників боротьба за титул буде дуже важкою, так як всі команди-учасники мають дуже хороший ростер, і будуть боротися, показувати все, на що вони здатні", - прокоментував старт команди в Лізі чемпіонів головний тренер "Хіміка" В.Степановський.

Відзначимо, що за регламентом у наступний раунд виходять по чотири кращі команди з кожної групи і чотири команди з найкращими показниками, які зайняли за підсумками групового раунду п'яті місця в своїх підгрупах.

П'ять переможців груп і три кращі команди, що посіли другі місця, безпосередньо проходять до другого раунду плей-офф (1/8 фіналу), ще 16 команд розіграють путівки в плей-офф у додатковому раунді.

Нагадаємо, що іншими суперниками "Хіміка" стане чемпіон Фінляндії "Катайя", півфіналіст чемпіонату Італії "Венеція", віце-чемпіон Румунії "Орадя", півфіналіст чемпіонату Ізраїлю "Макабі Рішон", півфіналіст чемпіонату Франції "Ле-Ман" та турецька "Каршіяка".

Як повідомляв УНН, команди українців С.Гладиря і К.Фесенка перемогли на старті баскетбольної Ліги чемпіонів.