Пʼятниця, 02 грудня 2016 21:52

"Динамо" у домашньому матчі Ліги чемпіонів програло "Бенфіці"

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Поєдинок київського "Динамо" у третьому турі Ліги чемпіонів із"Бенфікою", завершився поразкою з результатом 0:2, передає УНН.

У дебюті зустрічі молодий нападник "Орлів" Гедеш заробив на собі порушення правил у чужій карній зоні.

Пенальті реалізував Едуардо Сальвіо – 0:1. Перший небезпечний момент біля воріт португальців був створений на 25 хвилині.

Верхова передача Андрія Ярмоленка завершилася ударом головою Дерліса Гонсалеса – м’яч пролетів біля поперечини. До перерви кияни проводили більшість часу поблизу воріт гостей, але відзначитися не змогли.

Початок другого тайму пройшов за сценарієм першого – атака "Бенфіки" на 55 хвилині завершилася голом 21-річного аргентинця Франко Серві. Після цього "біло-сині" активізувалися, але виходи віч-на-віч з воротарем португальців Жуніора Мораеса і А.Ярмоленка , а також ще кілька нагод у виконанні цих футболістів - не завершилися взяттям воріт.

Нагадаємо, що у 4-му турі змагань в Лісабоні "Бенфіка" прийматиме київське "Динамо". Гра пройде 1 листопада.