Четвер, 08 грудня 2016 11:50

Баскетболісти "Дніпра" здобули п’яту перемогу в Суперлізі Парі-Матч

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. У центральному поєдинку вечора в рамках Суперліги Парі-Матч "Дніпро" в ПС "Шинник" приймав бронзового призера минулорічних змагань "Кривбас", повідомляє УНН з посиланням на сайт БК "Дніпро".

Зустріч пройшла в малорезультативному руслі, про що свідчить загальний результат 55:48. В першій чверті "Дніпро" господарював на паркеті 20:13, проте наступний відрізок завершився на користь криворізців 10:15. Поєдинок складався досить рівним і все вирішилось в останній чверті, яку краще провели дніпряни 14:8.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став захисник збірної України та "Дніпра" Олександр Мішула – 15 очок + 7 передач. У складі гостей проявив себе форвард збірної України Дмитро Глєбов – 13 + 6 передач.

Таким чином "Дніпро" при 5 перемогах та 1 поразці має 11 очок і займає 3 місце турнірній таблиці чемпіонату України."Кривбас" також набрав 11 пунктів, але зазнав 3-х поразок при 4 перемогах – 5 сходинка.

Нагадаємо, що дніпряни наступний матч проведуть 23-го жовтня й також вдома. Суперник - МБК "Миколаїв". "Кривбас" очікує ще одна гостьова гра - з БК "Запоріжжя", котрий сьогодні обіграв МБК "Миколаїв" 88:84.