Четвер, 08 грудня 2016 09:56

С.Стаховський став переможцем тенісного турніру у Китаї

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Представник українського тенісу киянин Сергій Стаховський став переможцем парного розряду турніру категорії "челленджер" у місті Нінбо (Китай), повідомляє УНН з посиланням на ATP World Tour.

Українець у дуеті з французом Жонатаном Ейссеріком святкував перемогу у фінальній баталії над Акіра Сантільйо з Японії та Стефаном Козловим з США. Матч завершився після двох сетів - 6:4, 7:6 (4).

Відзначимо, що в одиночному розряді наш співвітчизник припинив боротьбу на стартовій стадії.

Нагадаємо, що чемпіоном у парі в останній раз С.Стаховський був в минулому сезоні (Ірвінг, ATP "Challenger Tour", в дуеті з Робертом Ліндстедт), а в 2016-му році нині третя ракетка України виграв одиночний титул на "челленджері" в Сеулі.

Додамо також, на майбутньому "челленджері" в Сучжоу українець отримав третій номер посіву.

Як повідомляв УНН, Е.Світоліна повторила світовий рекорд за перемогами над першими ракетками WTA.