Субота, 03 грудня 2016 06:48

Нападник "Динамо" Л.Теодорчик забив гол за збірну Польщі

Лукаш Теодорчик

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Польський нападник Лукаш Теодорчик, який належить київському "Динамо" і виступає в оренді за Андерлехт", продовжив проявляти бомбардирські якості в поточному сезоні. Після тривалої перерви гравець відзначився результативним ударом за національну збірну Польщі, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "біло-синіх".

У домашній товариській зустрічі з командою Словенії, яка відбулася у Вроцлаві (за присутності 40,119 глядачів), саме його гол на 79-й хвилині дозволив господарям уникнути поразки – 1:1.

Варто відзначити, що забитий м'яч став Л.Теодорчика першим з 26 березня 2013 року, коли він відзначився у грі відбору ЧС-2014 проти Сан-Марино.

Як повідомляв УНН, Л.Теодорчика визнали найкращим футболістом бельгійського чемпіонату за підсумками жовтня.