Пʼятниця, 09 грудня 2016 21:19

Українка Д.Михайлова перемогла на міжнародному легкоатлетичному турнірі

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Українка Дар’я Михайлова виграла міжнародний півмарафон "Semi Marathon International de Fort de France", який проходив на острові Мартиніка повідомляє УНН з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

Д.Михайлова подолала дистанцію у 10 км за 1:20:03 години. У срібного призера, француженки Аделін Рош, українка виграла 1,22 хвилини.

Повідомляється, що всього півмарафон пробігли 1043 атлети.

Варто відзначити, що у загальному заліку нашу співвітчизницю випередили лише 14 чоловіків, найшвидшим з яких був француз Жан Дамасен Абарурема (1:10,15 год).

Нагадаємо, що цією перемогою Д.Михайлова продовжила серію успішних виступів листопада. На її рахунку вже був особистий рекорд з бігу на 10 км у Морле і перемога на змаганнях з кросу у Ренні.

Як повідомляв УНН, збірна України завоювала п’ять медалей з боротьби на турнірі в Баку.