Хокеїсти "Айлендерс" в овертаймі вирвали перемогу у ХК "Торонто"

Київ  •  УНН

7 лютого 2017, 11:56  •  8446 перегляди

КИЇВ. 7 лютого. УНН. У регулярному чемпіонаті НХЛ відбулися три поєдинки. "Нью-Йорк Айлендерс" у результативному протистоянні (6:5) вийшли переможцями з гри проти "Торонто Мейпл Ліфс", передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Команди видали приголомшливий за драматизмом матч. "Айлендерс" відкрили рахунок, потім голи Микити Сошникова і Остона Меттьюза вивели "Торонто" вперед, а перед першою перервою Микола Кулємін зрівняв рахунок. У другому періоді "Ліфс" забили двічі, але потім знову дозволили супернику вирівняти становище.

Здавалося, що за дві хвилини до кінця третього періоду "Торонто" вирвав перемогу за рахунок гола Вільяма Нюландер, але вже через 32 секунди "Айлендерс", які зняли воротаря, в третій раз зрівняли рахунок. В овертаймі удача посміхнулася "Нью-Йорку", який перервав серію з двох поразок з рахунком 4:5 завдяки голу Брока Нельсона.

Примітно, що всі п'ять голів "Ліфс" забили новачки: також відзначилися Мітч Марнер і Зак Хаймен.

Відзначимо, що "Айлендерс" вже на три очки наблизилися до "Філадельфії", яка знаходиться в зоні плей-офф, при цьому у "Нью-Йорка" є три гри в запасі. "Торонто" програв чотири матчі з п'яти останніх, але залишається на восьмій позиції Східної конференції.

Додамо, що в інших зустрічах "Філадельфія" в рідних стінах поступилася "Сент-Луїс Блюз" 0:2, а "Нью-Джерсі Девілс" обіграли "Баффало Сейбрс" 2:1.

Як повідомляв УНН, хокеїсти "Вашингтона" перервали переможну серію "Лос-Анджелес Кінгс".

Новини по темi

Адвокат М.Полозов заявив, що побачив О.Царьова в Криму

7 лютого 2017, 11:55  •  7716 перегляди
А.Тетерук не бачить необхідності у введенні воєнного стану

7 лютого 2017, 11:53  •  7756 перегляди
Рада заборонила вимагати додаткові документи для отримання дозволу на скидання бруду у водойми

7 лютого 2017, 11:52  •  7342 перегляди
На Вінниччині селяни ховають хворих на АЧС свиней

7 лютого 2017, 11:51  •  6254 перегляди
У Міненерговугіллі немає застережень щодо забезпечення газом в опалювальний період

7 лютого 2017, 11:46  •  6072 перегляди
Вантажівкам дозволили в'їзд до Києва

7 лютого 2017, 11:46  •  13634 перегляди
Дніпропетровський суд скасував мораторій на продаж алкоголю вночі

7 лютого 2017, 11:46  •  9392 перегляди
Історично високий збиток банківської системи України зафіксовано у 2016 році - НБУ

7 лютого 2017, 11:44  •  8114 перегляди
Ведуться перемовини про поставку мільйона тонн антрацитового вугілля зі США - І.Насалик

7 лютого 2017, 11:40  •  8905 перегляди

Спорт • 7 лютого 2017, 11:56  •  8446 перегляди

Російський адвокат Микола Полозов, який в анексованому Криму захищає у суді низку кримських татар, заявив, що побачив у ресторані на півострові колишнього народного депутата Олега Царьова. Про це він повідомив у своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН.

Кримінал та НП • 7 лютого 2017, 11:55  •  7716 перегляди

На сьогодні немає необхідності введення воєнного стану, ситуація під контролем ВЦА. Про це в кулуарах журналістам заявив народний депутат Андрій Тетерук, передає кореспондент УНН.

Політика • 7 лютого 2017, 11:53  •  7756 перегляди

Верховна Рада заборонила вимагати від бізнесу додаткові документи для отримання дозволів на здійснення спеціального водокористування (скидання забруднюючих речовин у водойми - ред. ). Відповідний законопроект підтримали 233 народних депутати, передає кореспондент УНН.

Політика • 7 лютого 2017, 11:52  •  7342 перегляди

На Віниччині посилились заходи безпеки у зв'язку з новим спалахом африканської чуми свиней у Мурованокуриловецькому районі. Про це стало відомо під час наради у Вінницькій ОДА, передає УНН.

Кримінал та НП • 7 лютого 2017, 11:51  •  6254 перегляди

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості немає застережень стосовно забезпечення держави газом в опалювальний період. Про це сьогодні сказав на прес-конференції міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент УНН.

Економіка • 7 лютого 2017, 11:46  •  6072 перегляди

З 10:30 знято обмеження на в'їзд великовагового транспорту до столиці. Про це поівдомляє прес-служба "Укравтодору", передає УНН.

Київ • 7 лютого 2017, 11:46  •  13634 перегляди

З сьогоднішнього дня всі магазини міста Кам’янське ( Дніпропетровська область) можуть здійснювати реалізацію алкогольних напоїв цілодобово. Про це повідомив адвокат Іван Переверзев у Фейсбук, передає УНН.

Суспільство • 7 лютого 2017, 11:46  •  9392 перегляди

Національний банк України зафіксував історично високий збиток банківського сектору України зафіксовано у 2016 році на рівні 159 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба регулятора, передає УНН.

Економіка • 7 лютого 2017, 11:44  •  8114 перегляди

Ведуться перемовини про поставку 1 млн тонн антрацитового вугілля зі США. Про це сьогодні сказав на прес-конференції міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент УНН.

Економіка • 7 лютого 2017, 11:40  •  8905 перегляди