"Барселона" розгромила "ПСЖ" і пробилася до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Київ  •  УНН

8 березня 2017, 22:53  •  25123 перегляди

КИЇВ. 8 березня. УНН. Іспанська “Барселона” на “Камп Ноу” завдала поразки французькому “Парі Сен-Жермен” в другому протистоянні команд 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вирвала путівку в наступний етап змагань, передає кореспондент УНН.

“Барселона” володіла величезною перевагою, затиснула “ПСЖ” в справжні лещата, провела багато добротних атак і створила кілька моментів. “Синьо-гранатовим” вдалося забити в перші 45 хвилин двічі і обидва голи вийшли курйозними. На старті гри відзначився Луїс Суарес після непорозуміння голкіпера Кевіна Траппа і захисників парижан. Перед перервою м’яч потрапив у ворота гостей від лівого оборонця парижан Лейвіна Курзави.

На початку другого тайму каталонці максимально близько наблизилися до мети відіграти чотири голи після програного першого поєдинку у Парижі (0:4). Меньє збив у власній карній зоні Неймара — пенальті реалізував Ліонель Мессі — 3:0.

Втрата концентрації могла коштувати “Барселоні” місця в чвертьфіналі. Після подачі зі штрафного з глибини Ракітіч недопрацював з Курзавою, який скинув м’яч на неприкритого Кавані. Потужний удар першим дотиком уругвайця досяг цілі — 3:1.

Наприкінці баталії гравці каталонського колективу продемонстрували характер, забивши тричі. Спочатку Неймар майстерно виконав штрафний, згодом бразилець оформив дубль після удару з пенальті. Шостий м’яч у сітку воріт французів відправив Серхі Роберто в компенсований арбітром час.

Таким чином перемога 6:1 і з загальним 2-матчевим результатом 6:5 до чвертьфіналу ЛЧ відправилася “Барселона”.

Примітно, що у “ПСЖ” перервалась 16-матчева переможна серія в різних турнірах.

Додамо також, “Барселоні” вдалося стати першою командою в історії єврокубків, котра зуміла відігратися після поразки в першій зустрічі з різницею в чотири м’ячі.

Новини по темi

Завтра пасажири київського метро зможуть отримати безкоштовну поїздку, прочитавши вірші Кобзаря

8 березня 2017, 21:33  •  9056 перегляди
"Кременчук" виграв перший матч плей-офф у серії з "Дженералз"

8 березня 2017, 21:03  •  13377 перегляди
УЄФА відкрила дисциплінарні справи проти "Баварії", "Арсеналу" і "Наполі"

8 березня 2017, 20:37  •  9857 перегляди
Е.Світоліна і футболістки "Манчестер Сіті" прийняли участь в акції "Будь сильною для змін"

8 березня 2017, 20:23  •  12429 перегляди
США вперше заявили про розгортання Росією крилатих ракет

8 березня 2017, 20:18  •  16139 перегляди
Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства чоловіка у Києві

8 березня 2017, 19:58  •  13837 перегляди

Іспанська “Барселона” на “Камп Ноу” завдала поразки французькому “Парі Сен-Жермен” в другому протистоянні команд 1/8 фіналу Ліги чемпіонів та вирвала путівку в наступний етап змагань, передає кореспондент УНН.

Спорт • 8 березня 2017, 22:53  •  25123 перегляди

Завтра у “Київському метрополітені” відбудеться акція: всі пасажири, які прочитають твори Тараса Шевченка при вході, матимуть змогу отримати безкоштовну поїздку у метро, передає УНН з посиланням на сторінку “Київського метрополітену” у Facebook.

Київ • 8 березня 2017, 22:48  •  14857 перегляди

За прогнозом Українського гідрометцентру, у найближчу годину з утриманням до кінця доби 8 березня, вночі та вранці 9 березня у Києві очікується туман з видимістю 200-500 м. , передає УНН з посиланнням на прес-службу КМДА.

Київ • 8 березня 2017, 22:18  •  13974 перегляди

Стало відомо ім'я бізнесмена, який помер внаслідок обстрілу автомобіля в центрі Києва. Загиблим виявився Олександр Ряжев, повідомляє УНН з посиланням на власні джерела.

Київ • 8 березня 2017, 21:47  •  27058 перегляди

Україна продовжує займати позицію лідера за показниками материнської смертності серед країн Європи. Про це стверджують у Представництві Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, передає УНН з посиланням на ВВС.

Новини Світу • 8 березня 2017, 21:33  •  9056 перегляди

У першому півфінальному поєдинку Української хокейної ліги зустрілися переможець регулярного чемпіонату “Кременчук” та четверта команда “регулярки” київський “Дженералз”, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Спорт • 8 березня 2017, 21:03  •  13377 перегляди

УЄФА відкрила дисциплінарні справи проти трьох клубів, а саме лондонського “Арсеналу”, мюнхенської “Баварії” та неаполітанського “Наполі” у зв’язку з інцидентами, що сталися у вчорашніх поєдинках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, інформує УНН з посиланням на сайт організації.

Новини Світу • 8 березня 2017, 20:37  •  9857 перегляди

Перша ракетка України Еліна Світоліна в Міжнародний жіночий день приєдналася до проведення акції “Будь сильною для змін”, повідомляє УНН з посиланням на сайт WTA.

Спорт • 8 березня 2017, 20:23  •  12429 перегляди

Росія розгорнула на своїй території крилаті ракети наземного базування. Це суперечить “духу та цілям” угоди Москви й Вашингтона щодо ліквідації ракет середньої і малої дальності, яку підписали у 1987 році президенти США і СРСР Рональд Рейган і Михайло Горбачов. Про це у середу, 8 березня, заявив заступник голови Комітету начальників штабів збройних сил США генерал Пол Селва, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Новини Світу • 8 березня 2017, 20:18  •  16139 перегляди

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом вбивства чоловіка у Голосіівському районі Києва. Про це на своїй сторінці написала речниця ГУ НП у місті Києві Оксана Блищик, передає УНН.

Кримінал та НП • 8 березня 2017, 19:58  •  13837 перегляди