Т.Харімото став наймолодшим в історії чвертьфіналістом ЧС з настільного тенісу

Київ  •  УНН

4 червня 2017, 22:05  •  12960 перегляди

КИЇВ. 5 червня. УНН. Токомаду Харімото в 13 років став наймолодшим чвертьфіналістом чемпіонату світу з настільного тенісу в історії, котрий проходить в Дюссельдорфі (Німеччина), повідомляє УНН з посиланням на сайт Eurosport.

У матчі 1/8 фіналу японець з рахунком 4:1 обіграв 33-річного словака Любомира Пістея. Раніше на шляху до чвертьфіналу 13-річний японець переміг бронзового медаліста Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в одиночному розряді 27-річного японця Дзюн Мідзутані.

Примітно, що до півфіналу змагань японцю завадив пройти китаєць Ксін Ксю, котрий оформив перемогу 4:1.

Варто відзначити, що за золоті медалі світової першості розпочинали боротьбу близько 600 спортсменів з 108 країн світу.

Додамо також, чемпіонат світу з настільного тенісу 2017 виявився невдалим для українських гравців. Спочатку виступи завершила жіноча збірна України, а на початку червня їх долю повторив в чоловічій частині турніру Коу Лей. Спортсмен, який займає високе 24-е місце в світовому рейтингу в 2-му колі несподівано поступився індусу Шарата Камала Ачанти.

4 червня 2017, 19:31  •  12555 перегляди

Токомаду Харімото в 13 років став наймолодшим чвертьфіналістом чемпіонату світу з настільного тенісу в історії, котрий проходить в Дюссельдорфі (Німеччина), повідомляє УНН з посиланням на сайт Eurosport.

Спорт • 4 червня 2017, 22:05  •  12960 перегляди

Підконтрольне “Ісламській державі” агентство повідомило про те, що напад в Лондоні зробили прихильники цієї терористичної організації, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Новини Світу • 4 червня 2017, 21:36  •  10296 перегляди

У Києві на Дорогожичах п’яний безпритульний кинувся під колеса автомобіля, спричинивши ДТП. Про це повідомляє dtp.kiev.ua, передає УНН.

Київ • 4 червня 2017, 21:27  •  15807 перегляди

Українська тенісистка Ольга Савчук вперше в кар’єрі зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома — “Ролан Гаррос”, передає УНН з посиланням на Тенісний портал України.

Спорт • 4 червня 2017, 21:14  •  11510 перегляди

На контрольному пункті в’їзду-виїзду “Мар’їнка” прикордонники Краматорського загону припинили спробу незаконного переміщення через лінію розмежування сигарет, передає УНН з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

Суспільство • 4 червня 2017, 20:59  •  13808 перегляди

На престижному міжнародному турнірі Челлендж-Кап в Гвадалахарі (Іспанія) завершилися фінали в окремих видах. Українські грації відібралися в три фінали і завоювали медаль в кожному з них, передає УНН з посиланням на ФГУ.

Спорт • 4 червня 2017, 20:43  •  12108 перегляди

Бранденбурзькі ворота в центрі столиці Німеччини підсвітили в неділю ввечері в кольори британського прапора після теракту в Лондоні, передає УНН з посиланням на РІА “Новости”.

Новини Світу • 4 червня 2017, 20:32  •  11881 перегляди

Рядом перемог завершився для українців чемпіонат світу 2017 із кікбоксингу, організований Міжнародною асоціацією спортивного кікбоксингу, який проходив в Афінах з 31 травня по 3 червня. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку “Національного корпусу” у Facebook.

Спорт • 4 червня 2017, 20:09  •  12180 перегляди

Укрзалізниця почала продаж квитків на потяг до польського міста Холм, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу відомства.

Суспільство • 4 червня 2017, 19:55  •  17272 перегляди

В Італії завершився чемпіонат світу з футзалу серед гравців з вадами зору. Переможцем турніру стала українська команда, яка розгромила у фіналі англійців, передає УНН з посиланням на асоціацію розвитку міні-футболу Сумщини.

Спорт • 4 червня 2017, 19:31  •  12555 перегляди