"Нешвілл" зрівняв рахунок у фінальній серії Кубка Стенлі

Київ  •  УНН

6 червня 2017, 10:03  •  9794 перегляди

КИЇВ. 6 червня. УНН. ХК "Нешвілл Предаторс" вдома обіграв "Піттсбург Пінгвінс" з рахунком 4:1 у четвертому матчі фіналу Кубку Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

На 15-й хвилині першого періоду господарі льоду "Предаторс" відкрили рахунок. "Піттсбург" не зміг винести шайбу із зони, Остін Уотсон завдав кидок по воротах, Мюррей його відбив, а Калле Ярнкрок виявився першим на добиванні. "Пінгвінс" знадобилося трохи більше хвилини, щоб відігратися. Господарі випустили з уваги Кросбі, який вибіг один на один і ефектно переграв Рінне.

Для Кросбі цей гол став першим в останніх 13 матчах фіналів Кубка Стенлі.

Кінець першого періоду і початок другого "Піттсбург" провів в більшості, добре рухав шайбу, завдав два кидки по воротах, але забити не зумів - в 12-й раз поспіль в серії. На початку другого періоду Рінне зробив два божевільних сейви, відбивши вихід один на один Раста і найнебезпечніший кидок Гюнтцеля в дотик, після чого "Нешвілл" вийшов вперед. Фредерік Годро закинув свою третю шайбу у фіналі Кубка Стенлі. Причому гол був зарахований не відразу, а тільки після відеоперегляду.

Пізніше Рінне ще кілька разів врятував "Предаторс", які в четвертому матчі дозволяли супернику набагато більше, ніж в попередніх. Однак швидка атака господарів призвела до виходу один на один Віктора Арвідссона, яка зробила рахунок 3:1.

Шведський нападаючий перервав серію з 15 матчів без голів.

За 3:23 до кінця третього періоду Філіп Форсберг встановив остаточний рахунок зустрічі, вразивши порожні ворота. Для Форсберга це очко стало першим в фіналі. Таким чином у серії до 4-х перемог встановився паритет.

Додамо також, п'ятий матч фіналу Кубка Стенлі відбудеться в Піттсбурзі в ніч з 8-го на 9 червня.

Нагадаємо, "Нешвілл" скоротив відставання від "Піттсбургу" у фінальній серії Кубку Стенлі.

6 червня 2017, 09:52  •  24066 перегляди
Рада включила до порядку денного законопроект про закріплення курсу на вступ до НАТО

6 червня 2017, 09:41  •  8194 перегляди
Мінінфраструктури з'ясовує причини зміни з Одеси на Ростов курсу круїзного лайнера

6 червня 2017, 09:41  •  13559 перегляди
Рада додатково виділила 272 млн гривень на проведення місцевих виборів

6 червня 2017, 09:39  •  10302 перегляди

Спорт • 6 червня 2017, 10:03  •  9794 перегляди

Завтра, 7 червня, у західних, вдень місцями і в Житомирській, Київській, Вінницькій областях очікуються короткочасні дощі, грози. Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС України.

Суспільство • 6 червня 2017, 10:02  •  7708 перегляди

Верховна Рада включила до порядку денного урядові та альтернативні законопроекти щодо медреформи. Парламентарі більшістю голосів підтримали відповідні законопроекти, передає кореспондент УНН.

Політика • 6 червня 2017, 09:54  •  9982 перегляди

В Організації об'єднаних націй заявили, що до 2050 року кількість пластику в світовому океані перевищить кількість риби, передає УНН.

Суспільство • 6 червня 2017, 09:52  •  24066 перегляди

Верховна Рада України включила до порядку денного законопроект щодо законодавчого закріплення курсу на вступ України до НАТО. Відповідне рішення підтримали 260 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Політика • 6 червня 2017, 09:49  •  8178 перегляди

Начальник Управління патрульної поліції Запоріжжя Роман Пилипенко сьогодні очолив львівську поліцію, передає кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 6 червня 2017, 09:46  •  24246 перегляди

Завершився чемпіонат Європи з джиу-джитсу, який з 1-го по 5-те червня проходив у місті Баня Лука (Боснія і Герцеговина). Про це інформує ММСУ, передає УНН.

Спорт • 6 червня 2017, 09:46  •  11089 перегляди

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Дональд Трамп закликав його налагодити відносини з Росією, повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Новини Світу • 6 червня 2017, 09:41  •  8194 перегляди

У Міністерстві інфраструктури України з'ясовують, чому український круїзний лайнер "Генерал Ватутін", який вийшов з Києва і прямував до Одеси, раптом взяв курс на Ростов-на-Дону. Про це сьогодні сказав на брифінгу міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент УНН.

Кримінал та НП • 6 червня 2017, 09:41  •  13559 перегляди

Верховна Рада додатково виділила 272,3 мільйони гривень на проведення місцевих виборів. Парламентарі підтримали за основу та в цілому відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Політика • 6 червня 2017, 09:39  •  10302 перегляди