понеділок, 25 вересня 2017 р.09:58

І.Кравченко приніс Україні заключну нагороду на юніорському ЧС з легкої атлетики

КИЇВ. 17 липня. УНН. Українець Ілля Кравченко став бронзовим призером чемпіонату світу U18 з легкої атлетики, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФЛАУ.

І.Кравченко з першої спроби повторив особистий рекорд зі стрибків з жердиною (4,70 м), що й забезпечило йому бронзову медаль.

За підсумками чемпіонату світу збірна України посіла дев’яте місце з п’ятьма медалями (двома "золотими" - Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, "срібною" Олексія Кириліна і двома "бронзовими" Владислава Лавського і Іллі Кравченка).

Зауважимо, що виграли медальний залік атлети з ПАР (11 медалей = 5 "золотих" + 3 "срібні" + 3 "бронзові").

Як повідомляв УННдует українців у стрибках у воду завоював медаль на ЧС з водних видів спорту.