понеділок, 23 жовтня 2017 р.02:40

Українка завоювала три медалі на юніорському ЧЄ з більярдного спорту

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Визначились переможці чемпіонату Європи з більярдного спорту у дисципліні "Пул 14+1, 8, 9, 10", інформує УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Найяскравіше серед спортсменів збірної України завершила чемпіонат Дарина Сіранчук, яка виборола три медалі: 1 "срібну" та дві "бронзові".

У дисципліні "10-ка" була здобута срібна медаль. Далі Д.Сіранчук виборола дві бронзові медалі у наступних змаганнях у дисциплінах "8-ка" та "9-ка".

Гарні результати в останній день змагань у дисципліні "9-ка" демонстрував Данило Каляєв, який двома перемогами майже пробився до призового місця, але під кінець йому у суперники дістався чотирикратний чемпіон Європи. Саме йому з рахунком 7:4 поступився наш спортсмен.

Зауважимо, що найкращий результат у дисципліні "14+1" – це 9 місце у Микити Руденка.

Додамо, що Україну на чемпіонаті представили: Микита Руденко (U19), Дарина Сіранчук (U19), Богдана Соломка (U19), Данило Каляєв (U17), Валентин Кобець (U17) та Ігор Ляпін (U17).