Четвер, 23 листопада 2017 04:10

Дубль Мессі приніс Барселоні перемогу над Ювентусом

Ліонель Мессі

КИЇВ. 13 вересня. УНН. За арбітражу Даміра Скоміни на "Камп Ноу" "Барселона" обіграла у стартовому турі групи D Ліги чемпіонів минулорічного фіналіста змагань італійський "Ювентус", передає кореспондент УНН.

"Стара синьйора" завершила зустріч із перевагою у завданих ударах (13:9), але володіння м'ячем, а саме 64 відсотки, в певній мірі допомогли каталонцям схилити шальки терезів на свій бік.

Вже під завершення тайму Мессі обігрався "у стіночку" із Суаресом та результативно пробив у дальній кут Буффону з-під Бенатіа.

У другій половині баталії сольний прохід аргентинця по флангу завершився виносом м'яча гравця туринців прямо на ногу Ракітіча, який добив "сферу" у ціль. Остаточну крапку у грі поставив Мессі. Нападник продерся з правого флангу в центр і з лівої ноги завдав удару в дальній нижній кут Буффона – 3:0.

Примітно, що "Ювентус" обіграв "Барселону" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів попереднього сезону.

Зауважимо, що у паралельній грі квартету португальський "Спортінг" ведучи 3:0 після першого тайму, ледь не втратив перемогу у кінцівці гостьового матчу з "Олімпіакосом" – 3:2.