неділя, 24 вересня 2017 р.21:18

ФК Аль-Ахлі Реброва вилетів із азійської Ліги чемпіонів

Сергій Ребров

КИЇВ. 13 вересня. УНН. "Аль-Ахлі" з Саудівської Аравії під орудою українця Сергія Реброва програв іранському "Персеполісу" у матчі-відповіді 1/4 фіналу і завершив участь в Лізі чемпіонів Азії, повідомляє УНН з посиланням на сайт команди.

Підопічні Сергія Реброва до 83-ї хвилини утримували рахунок 1:1, який дозволяв їм вийти у наступний раунд. Проте надалі футболісти "Аль-Ахлі" двічі порушили правила у власній карній зоні і пропустили двічі з пенальті, поступившись 1:3. Загальний рахунок двоматчевого протистояння 5:3 на користь "Персеполісу".

Зазначимо, що з 11-ї хвилини підопічні Реброва грали в більшості після видалення гравця Камаледдіна Камьябініі. На 81-й хвилині також був вилучений футболіст "Аль-Ахлі" Мотаз Хаусауі.

Додамо, що в іншому протистоянні "Гуанчжоу" попри перемогу над "Шанхай СІПГ" в основний час 4:0 завершив виступи у турнірі, адже у післяматчевій серії пенальті цих китайських команд – влучнішими виявився колектив на чолі Халка та Оскара.