Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 25 вересня 2017 р.08:18

Європарламент виділив 1,2 млрд євро Італії на відновлення після землетрусів

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Європарламент затвердив виділення 1,2 млрд євро на відшкодування шкоди спричиненої землетрусами в центральній Італії, передає УНН посилаючись на прес-службу Європарламенту.

Європарламент схвалив рішення виділити з Фонду солідарності ЄС 1,2 млрд євро на відшкодування шкоди спричиненої землетрусами в Італії протягом року. На голосуванні 658 депутатів проголосувало "за", 6 - "проти" та 26 європарлементарів утримались.

"Інфраструктура була серйозно пошкоджена. Виділені гроші Італія зможе використати для реконструкції будівель та культурної спадщини, на проведення ремонтних та аварійних робіт, а також для фінансування тимчасового житла для людей", - зазначається у повідомленні. Повідомляється, що Італія звернулась до Європарламенту з проханням надати фінансову допомогу в розмірі 30 млн євро.

Європейській Фонд солідарності був створений у 2002 році для того щоб допомогти з фінансуванням Центральній Європі, у якій того ж року відбувались катастрофічні повені. З тих пір Фонд допоміг понад 24 країнам ЄС надавши понад 5 млрд євро на відновлення стану країн після 76 стихійних лих, включаючи повені, лісові пожежі, землетруси, шторми та посуху.

Як повідомляв раніше УНН, Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер направив керівництву Європарламенту лист з визначенням пріорітетів на 2018 рік.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Популярні новини