Пʼятниця, 17 листопада 2017 19:58

Футболісти молодіжної збірної України звели внічию матч відбору на Євро-2019

футбол

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Футбольна національна команда України U-21 у кваліфікації Євро-2019 на власному полі розійшлася миром зі своїми однолітками із Нідерландів, інформує ФФУ, передає УНН.

Українці на правах господарів активніше розпочали зустріч, створивши перший момент уже на шостій хвилині: Бєсєдін пробив повз ворота. Голландці відповіли першим, але на жаль, далеко не останнім у матчі проходом Стівена Бергвейна – захисники українців впоралися з небезпекою.

Забили ж "синьо-жовті" з пенальті на 28-й хвилині зустрічі Дюмфріс зіграв рукою у власному карному майданчику, а Коваленко чітко реалізував 11-метровий.

Ніщо не віщувало неприємностей для господарів й на початку другої половини зустрічі. Дальній удар Клюйверта, як і черговий прохід Бергвейна особливої небезпеки для Луніна і захисників не становили, а момент Кастанера, який не влучив у ворота метрів із семи, здавався лише епізодом. Втім, саме Кастанер, який вийшов на поле по перерві, й став рятівником "помаранчевих". Його швидкісний рейд, судячи з усього, став справжньою несподіванкою для захисників "синьо-жовтих", а націлену передачу на Клюйверта не зміг перервати жоден із них. Юстін же момент використав сповна, першим дотиком зупинивши м’яч, другим – спрямувавши його у верхній кут воріт – 1:1.

Таким чином, обидві команди мають по 5 очок, але у нідерландців на одну гру зіграно більше. На 1 пункт команди випереджає Шотландія. У Англії 10 очок і також на 1 матч зіграно більше.

Варто зазначити, що свій наступний матч у рамках відбору ЧЄ-2019 українська "молодіжна" зіграє 10 листопада проти своїх однолітків із Англії.