Четвер, 14 грудня 2017 23:05

БК Будівельник поступився Дніпру в центральному поєдинку Суперліги

баскетбол

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У київському "Палаці Спорту" відбулося протистояння Суперліги Парі-Матч в якому чинний чемпіон країни "Будівельник" приймав володаря Кубку України "Дніпро", передає кореспондент УНН.

Перша чверть підтвердила вивіску центральної баталії – відбувалася непоступлива гра, команди не відпускали одна одну, як наслідок 17:16 на користь столичних гравців. Проте у другій чверті завдяки дальнім влучанням Загреби і Глєбова гості вийшли вперед 20:29. Дніпряни на куражі продовжили розвиток переваги – 25:41. Підопічним Володимира Коваля вдалося нивілювати частину різниці і піти на велику перерву програючи 33:43.

Даного гандикапу вистачило для перемоги підопічним Дениса Журавльова, адже гості з Дніпра до кінця основного часу так і не дозволили супротивника підібратися у рахунку – 86:77.

Зауважимо, що найбільший внесок у перемогу дніпрян внесли Загреба 18 очок + 8 підбирань, Глєбов 16 + 4 передачі і Мішула 12 + 4 пд + 5 пр. Найрезультативнішим у матчі став представник господарів Філдс з 22 пунктами і 4 пд. По 10 очок набрали Отверченко і Дугат.

Примітно, що для "будівелів" поразка стала першою в чемпіонаті при 3 перемогах. У "Дніпра" стовідсотковий результат – 3 перемоги в 3- зустрічах.