Понеділок, 20 листопада 2017 11:54

"Лестер" перервав шестиматчеву безвиграшну серію в АПЛ

Футбол

КИЇВ. 22 жовтня. УНН. В одному із поєдинків команд з нижньої частини таблиці АПЛ "Суонсі" на стадіоні "Ліберті" в 9 турі чемпіонату приймав "Лестер", передає кореспондент УНН.

Попри перевагу господарів у володінні м'ячем – 55:45 відсотків та завдані кількості ударів 19:11, три очки дісталися "лисам".

Простріл Мареза на 25 хвилині закінчився обрізкою Фернандеса у власні ворота. На старті другого тайму "Лестер" подвоїв перевагу. Захисна лінія "Суонсі" помилилася із створенням штучного офсайду, чим скористався Окадзакі. Асистентом виступив Марез.

Моусон до 60 хвилини відіграв один м'яч, однак на більше господарів невистачило – 1:2.

Примітно, що до цього моменту востаннє "лиси" вигравали в АПЛ ще 19 серпня у "Брайтона".

Зауважимо, що "Лестер" провів першу гру після звільнення наставник Крейга Шекспіра.

Додамо також, "лиси" набрали 9 очок і на 1 пункт обігнали "Суонсі" -  14 і 15 місця відповідно.