Субота, 18 листопада 2017 18:02

Тенісист Марченко здобув перемогу на старті змагань у Бресті

Ілля Марченко

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Донеччанин Ілля Марченко розпочав виступи у кваліфікаційному турнірі категорії ATP Challenger Tour, що проходить у Бресті (Франція), передає УНН з посиланням на сайт Великого тенісу.

Українець, який потрапив в кваліфай-лист після того, як місце в основі отримав лідер посіву у відбірковій сітці Гліб Сахаров, пробився у фінал кваліфікації. Близько 80 хвилин знадобилося Марченко, щоб обіграти 503 ракетку світу Ехаргі. Донеччанин відіграв єдиний брейкпойнт, а сам реалізував 3 з 8 – 6:1, 6:4.

Зазначено, що далі нашого тенісиста чекає поєдинок проти переможця матчу Філіп Хоранскі (АТР 326, Словаччина) та Роман Жуана (АТР 733, Франція).

Зауважимо, що в іншому турнірі категорії АТР, що відбувається у Відні, друга ракетка України Сергій Стаховський не зумів подолати фінал відбіркового етапу. Киянин поступився 82 ракетці світу іспанцю Гільєрмо Гарсії-Лопесу (6 сіяний) – 6:3, 3:6, 1:6.