Пʼятниця, 24 листопада 2017 18:50

Тотенхем продовжив переможну ходу в АПЛ у матчі з Ліверпулем

Тотенхем

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Заключний поєдинок 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги "Тотенхема" та "Ліверпуля" завершився розгромною звитягою господарів стадіону "Вемблі", передає УНН.

На 12 хвилині зустрічі мерсисайдці були в скрутному становищі. Помилка оборонців при створенні штучного офсайду обернулася для гостей пропущеним голом від Гаррі Кейна. Також "Ліверпуль" виявився не готовим до контратаки у виконанні Кейна і Сон Хин-Міна – останній став автором голу (2:0).

Взяття воріт в середині тайму у виконанні Салаха повернув інтригу в зустрічі, яку знову вбили м'ячі Аллі та Кейна – 4:1.

Варто зазначити, що "Тотенхем" замикає трійку кращих АПЛ – з 20 очками "шпори" вже наздогнали і "Манчестер Юнайтед". "Ліверпуль" віддалився від четвірки кращих – 13 пунктів і 9-й місце.

Додамо, що наступного разу "Тотенхем" відправиться в гості до "Манчестер Юнайтед"  в рамках центрального поєдинку 10-го туру АПЛ.