Понеділок, 20 листопада 2017 23:24

Хемілтон допоміг Мерседес достроково завоювати Кубок конструкторів Формули-1

формула-1

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон виграв 17-й етап Формули-1 - Гран-прі США та приніс стайні черговий титул, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Гонку, яка включала 56 кіл, британець подолав з одним піт-стопом і виграв 10,143 секунди у Себастьяна Феттеля. Подіум замкнув ще один представник "Феррарі" Кімі Райкконен +15,779 с.

Партнер Хемілтона по стайні Боттас добрався до фінішу 5-м, пропустивши вперед Макса Ферстаппена з "Ред Буллу".

Відзначимо, що до залікової зони також увійшли: 6 Окон з "Форс-Індія", Сайнс "Рено", "Перес" "Форс-Індія", Квят "Торо Россо".

Примітно, що Хемілтон наблизився до перемоги в чемпіонаті. Для того, щоб виграти загальний залік, британцеві в наступних трьох гонках потрібно набрати всього 9 очок. Наразі лідер "Мерседесу" має 331 бал, а найближчий конкурент Феттель одержав 265 пунктів.

Зауважимо, що для британського гонщика ця перемога стала вже дев'ятою в поточному сезоні і 62-й в кар'єрі.

Додамо також, "Мерседес" достроково виборов чемпіонство у Кубку конструкторів (575 очок). Далій йде "Феррарі" (428). Для "Мерседес" це вже 4-тий поспіль тріумф в Кубку конструкторів.